• Miody z owocami

  MIODY
  OWOCOWE

  Połączyliśmy doskonałe owoce ze zdrowymi miodami, żadnych konserwantów, syropów, zagęszczonych soków

 • kawa rum

  MIODY
  KREMOWANE

  nieznane dotychczas smaki, możliwości

 • Brak polecanych produktów w tym momencie.
 • DOSTAWA

  Jeśli tylko mamy miód w piwniczce, dostarczymy go w 1 do max 4 dni.

  Dostawa kurierem to 12zł,

  Dostawa InPost 16zł, dostępna do wagi całkowitej zamówienia 8kg.

  zobacz reguły rabatowania.

 • MASZ PYTANIA

  Zadzwoń do nas na nr (+48) 0 514 315 434

 • PŁATNOŚCI

  przelewy24_3.png

  Płatności online, obsługują Przelewy24.

  Przelew na konto

  Płatność za pobraniem: powyżej sumy zakupów za 40zł (opłata za kuriera się nie wlicza), nie doliczamy płatności za pobranie, natomiast do sumy zamówionych towarów poniżej 40zł  opłata za pobranie to 8zł.

logo Pasieka Dębowa

Witaj w Pasiece DĘBOWEJ

Wyborny miód, pierzga, miodowe frykasy... Miód zacny i szlachetny; miody wszelakie, bo pasieka Dębowa to rodzinne dzieło, które w miody i produkty pszczele swoich gości darzy. W naszej pasji łączymy dobre tradycje ojców i troskę o najwyższą jakość miodów. Nie obce nam jest również nowatorskie podejście do naszej pracy i mozół, by najlepsze ino rzeczy w kramie posiadać.

Znajdą tu Państwo najwyższej jakości miody tradycyjne w wielu odmianach, szlachetne, miód kaszubski, a wszystko słodkie, zdrowe i polskie: znane Słowianom miody lipowe, wielokwiatowe, spadziowe, wrzosowe i wszelakie insze. Opanowaliśmy sztukę kremowania miodów również z przyprawami - korzenie zamorskie u nas w cenie - cynamon, imbir, kardamon i insze. Kupicie u nas Państwo pierzgę, ozdobne świece z wosku pszczelego, propolis na kilka sposobów i wiele innych towarów.

Sięgając do tradycji wyrafinowanych kuchni śródziemnomorskich wypracowaliśmy własne receptury wspaniałych miodów balsamicznych (korzennych), dając tym samym Państwu możliwość wkroczenia na zupełnie u nas nieznane obszary smaków. Połączyliśmy zdrowotne walory różnych bakalii i miodu, dzięki czemu możemy zaoferować wspaniałe (i co nie mniej ważne zdrowe) łakocie pochodzące w pełni z darów Natury.

dziedzictwo kulinarne certyfikat Dębowa PasiekaNasza praca cieszy się uznaniem obiektywnych ekspertów, co zaowocowało nagrodami na targach żywnościowych. Otwartość na ludzi i ich potrzeby sprawia, że staramy się rozwiązywać pojawiające się wyzwania, mając na uwadze zdrowie i zadowolenia odbiorcy. Każdego, traktujemy z najwyższą uwagą i zaangażowaniem, dlatego ufamy, że kontakty z nami staną się nie tylko podstawą udanych interesów, ale również powodem do pełnego zadowolenia.

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X