Miód kaszubski

Przepyszny i zdrowy :)

Kaszubski Miód. Jest mocny i zdrowy, jak ludzie i przyroda z tej nadmorskiej krainy. Silny smak, goryczka na finiszu, słodycz i jej przeciwieństwo, miód jak kraina: kontrastowy.

Więcej szczegółów

Tego chwilowo brak

40,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Miód kaszubski. Masa netto 200g.

Miód, który rodzi się tylko na Kaszubach, Kaszubski Miód. Jest mocny i zdrowy, jak ludzie i przyroda z tej nadmorskiej krainy. Silny smak, goryczka na finiszu, słodycz i jej przeciwieństwo, miód jak kraina: kontrastowy. Mocny, czysty, zdrowy, unikalny i cenny. Gdy zakwitają kaszubskie łąki od zapachu kręci się w głowie, pszczoły pracują pilnie, bo czasu tu mało, zima wkrótce wróci. Zbiera się to co naprawę cenne, nie warto mozolić się po byle co. Cud przyrody, drogocenna perła smaku, esencja zdrowia, siły, natury. Jak na skarb przystało musi kosztować sporo, inaczej cóż to za skarb? Dlatego szlachci pańskie stoły, daje siłę mądrym, którzy nie oszczędzają na tym co naprawdę cenne. 200 gram to akurat tyle, żeby dobrze posmakować, sprawdzić jak działa, lecz za mało by w pełni docenić jego wartość.

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X