Miód kremowany z maliną. Masa netto 400g. Zobacz większe

Miód kremowany z maliną. Masa netto 400g.

Przepyszny i zdrowy :)

Miód kremowany z maliną. Masa netto 400g.

Więcej szczegółów

22,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Miód kremowany z maliną. Masa netto 400g.

To nasz najlepiej sprzedający się miód. Wspaniałe zestawienie, dwóch, prawdziwie polskich smaków - słodkiego miodu i intensywnej maliny. Ta kompozycja jest tak oczywista, że nie ma się co zastanawiać, pasuje niemal każdemu. Uwielbiają go dzieci, dorośli, seniorzy... Kobiety i mężczyźni. Prawdziwa poezja smaku. Doskonały upominek na każdą okazję- ma wygląd, szlachetność, smak i szyk. Wartości zdrowotne dorzucamy w gratisie!

Suszona malina zmieszana z kremowanym miodem wielokwiatowym, wiosennym. Świetny na przeziębienia, doskonały do lodów, herbat, kanapek, twarożków i innych specjałów. Zawiera wiele składników leczniczych( 1 filiżanka pokrywa 50% dziennego zapotrzebowania na witaminę C, 60 % dziennego zapotrzebowania na magnez i 30% błonnika), ale to chyba każdy wie, herbata z miodem i maliną to doskonały lek! Nie szkodzi, nie uzależnia, doskonale smakuje i zdrowie reperuje, kto miodu z maliną próbuje, ten nie żałuje.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X