Miód z mandarynką. Masa netto 400g. Zobacz większe

Miód z mandarynką. Masa netto 400g.

Przepyszny i zdrowy :)

Miód kremowany z mandarynką. Masa netto 400g.

Więcej szczegółów

22,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Miód z mandarynką. Masa netto 400g.

Hiszpańskie słońce pieści czule swoje ukochane dzieci. Wśród zielonego listowia dojrzewają mandarynki - syte słonecznej pieszczoty, słodkie, aromatyczne i wspaniałe. Wszystko co najlepsze zdaje się skupiać w tych miniaturowych, kulistych cudach. Oszałamiający aromat, wspaniały smak, pełna słodyczy soczystość... Do tego dochodzi słodycz polskiego, płynnego, słodkiego złota - miodu. Z pracy pszczół, pasji i miłości ludzi zrodzone cudo pełne słodyczy i zdrowia! Mandarynka wpada w objęcia miodu, zanurza się w nim, zatapia, rozpływa... Wzajemnie się przenikają, dopełniają w idealnej zgodzie. I staje się to co niemożliwe - doskonałość natury zostaje poprawiona, wyniesiona na nowy poziom! Tak narodziło się arcydzieło smaku - miód z mandarynką!

Jest słodki, rozpływa się na języku, lecz zanim poczujesz słodycz, już pojawia się cytrusowy smak mandarynki. Pełna w swej prostocie doskonała kompozycja. nie czeka, nie rozwija się na języku - od razu uderza całą pełnią swego bukietu i tak trwa, by wreszcie powoli zaniknąć na podniebieniu. Tylko po to by ustąpić kolejnej porcji!

Cena za kilogram: 50zł/kg

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X