Miód z pistacją. Masa netto 400g. Zobacz większe

Miód kremowany z pistacją. Masa netto 400g.

Przepyszny i zdrowy :)

Miód kremowany z pistacją. Masa netto 400g.

Więcej szczegółów

22,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Miód kremowany z pistacją. Masa netto 400g. Miód kremowany z dodatkiem mielonych pistacji Pistacje zmielono na idealnie gładką masę, w połączeniu z miodem dają unikalny, doskonały smak. To zupełnie coś innego niż pistacje solone, koniecznie trzeba sprawdzić samemu. Unikalny delikates dla wykwintnych smakoszy, istna rewelacja.

Doskonale nadaje się na jasne pieczywo, jako dodatek do lodów, wile osób nie może się mu oprzeć i zwyczajnie podjada łyżką ze słoika. Warto go dodać do kawy z mlekiem, świetnie smakuje również z samym mlekiem. Na gofrach to istna poezja, naleśniki z tym miodem- cud, miód i orzeszki! Można nim urozmaicić smak musli, czy posmarować na chrupkie pieczywo.

Miód o jednym, wyraźnym smaku orzechów pistacji. Słodycz pojawia się jako tło do pistacji. Wzrastają razem, doznanie nasila się jednostajnie, dochodzi do maksimum, a następnie słabnie. Smak jest niezmienny, jednostajny, słodka pistacja. Nic więcej, ale i nic mniej. Smak powoli gaśnie, w końcówce traci słodycz na rzecz pistacji, która zdecydowanie kończy degustację.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X