Miód balsamiczny bardzo łagodny, jasny- masa netto: 240g. Zobacz większe

Miód balsamiczny bardzo łagodny, jasny

Przepyszny i zdrowy :)

Jasna wersja powstała z myślą o delikatnych owocach morza i serach. Różni się nieco smakiem od miodów balsamicznych ciemnych. Doskonały do mocnych w smaku serów i dobrego wina.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

15,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Miód balsamiczny o bardzo łagodnym, słodko-kwaskowym smaku. Miód balsamiczny stosuje się podobnie jak ketchup czy musztardę. Jasna wersja powstała z myślą o delikatnych owocach morza i serach. Różni się nieco smakiem od miodów balsamicznych ciemnych. Doskonały do mocnych w smaku serów i dobrego wina. Doskonale balansuje mocne smaki dodając im brakującej łagodności. Sprawia, że posiłek można dłużej celebrować, delektując się dodatkowym smakiem. Miód balsamiczny to właściwie zupełna nowość na naszych stołach, ale wielu doceni jego wyrafinowany smak, zwłaszcza Ci, którzy cenią dobrą kuchnię francuską czy włoską. Wersja bardzo łagodna skierowane jest dla osób o bardzo delikatnym podniebieniu, potrafiących docenić wyrafinowane, subtelne smaki.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X