Miód kremowany z czekoladą. Masa netto 400g. Zobacz większe

Miód kremowany z czekoladą. Masa netto 400g.

Przepyszny i zdrowy :)

Miód kremowany z czekoladą.

Więcej szczegółów

22,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Miód kremowany z czekoladą. Masa netto 400g.(50zł/kg)

Doskonały produkt łączący w sobie zdrowotne walory miodu i smak czekolady. Jednak za czekoladowy smak w pełni odpowiada kakao, więc nie psuje się szybko, tak jak te z dodatkiem czekolady. Uwielbiany przez dzieci, świetnie nadaje się jako polewa do ciast, dodatek do lodów. Idealny do smarowania chleba, z powodzeniem można nim zastąpić syntetyczne produkty o podobnym zastosowaniu.

Miód nadaje się idealnie jako składnik naszego śniadania. Mocny, czekoladowy smak komponuje się wspaniale z pieczywem, zarówno ciemnym jak i jasnym. Można dodać go do mleka, płatków śniadaniowych, rozmaitych gofrów, andrutów i ciastek. Nic nie stoi na przeszkodzie, by znalazła się na tostach.

Miód pojawia się na podniebieniu, by natychmiast ustąpić miejsca smakowi czekolady. Intensywność doznania rośnie, by rozkwitnąć pełnią smaku, a następnie powoli słabnie. Czekolada ciągle jest mocna, intensywna, mimo że już finiszujemy. Czekoladowy smak zanika wolniutko, jeszcze długo pozostając w ustach. Gdy już zaniknie, w głowie pojawia się myśl: próbujemy od nowa!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X