Miód wielokwiatowy. Masa netto: 1200g. Zobacz większe

Miód wielokwiatowy. Masa netto 1200g/400g.

Przepyszny i zdrowy :)

Miód wielokwiatowy.

Więcej szczegółów

Tego chwilowo brak

15,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Typowy miód wielokwiatowy. Masa netto 1200g lub 400g.

Najczęściej spotykany w konsumpcji miód. Zmienny w kolorze, konsystencji i smaku, które zależą od pożytków jakie występują w okolicy. Nie mniej to wspaniała słodycz zrodzona ze współpracy słońca, które swymi promieniami pobudza do życia wspaniałe kwiaty, cieszące oko feriami barw, pełnych nektaru i goszczących pracowite pszczoły. Słońce, nektar, pszczoły... Pełna harmonia istnienia w przyrodzie, a jej owocem jest wspaniała słodycz miodu. Niczym młody bursztyn skrywa blask naszej gwiazdy, pracę owadów i cud kwiatów. Rośliny, zwierzęta, przyroda nieożywiona, a jednak działają razem dla dobra człowieka! Przyznacie, że cud to istny! I do tego pełen zdrowia, słodki, smaczny, piękny i jakby tego wszystkiego było mało, dajemy możliwość byś stał się jego właścicielem!

Miód wielokwiatowy ma rozliczne właściwości lecznicze, które są uzależnione od miejsca w którym zrodził się nasz miód. Z pewnością jednak miód ten dostarcza zdrowej energii, jego spożywanie nie obciąża wątroby, a często wpływa na jej oczyszczenie. Wspomaga pracę mięśnia sercowego i doskonale nadaje się jako podstawowy miód konsumpcyjny. Smarujemy nim pieczywo, słodzimy herbatę czy kawę (nie za gorące!). Z powodzeniem zastępuje w naszej kuchni cukier. Przy użyciu miodu wielokwiatowego można przeprowadzić kurację odczulającą- przy alergiach dróg oddechowych wynikających z uczulenia na pyłki (przed przystąpieniem do kuracji koniecznie należy skonsultować się z lekarzem specjalistą). Kuracja polega na stopniowym zwiększaniu dawki miodu: rozpoczynamy od jednej łyżeczki do herbaty rano i stopniowo zwiększamy dawkę dzienną do piętnastu łyżeczek. Następnie powoli zmniejszamy dawkę, aż do jednej łyżeczki. Poprawa następuje u około 90% leczonych osób. Miód wielokwiatowy jest godny polecenia dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zdrowie i smak za niewielkie pieniądze. Opakowanie 1200g to doskonały wybór dla rodziny i osób oszczędnych. Słoiczek 400g z pewnością przyda się zwłaszcza w kuchniach osób, które okazjonalnie sięgają po miód.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X