Miód z propolisem masa netto: 200g. Zobacz większe

Miód z propolisem. Masa netto 200g.

Przepyszny i zdrowy :)

Doskonały, lekko ostry smak propolisu, idealnie dobrany do łagodnego kremowanego miodu wielokwiatowego. Miód i propolis wzajemnie się uzupełniają, tworząc wspaniały, zdrowy, przysmak.

Więcej szczegółów

Tego chwilowo brak

15,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Wielokwiatowy miód z dodatkiem propolisu. Doskonały, lekko ostry smak propolisu, idealnie dobrany do łagodnego miodu wielokwiatowego. Miód i propolis wzajemnie się uzupełniają, tworząc wspaniały przysmak.

Produkt posiada wiele walorów zdrowotnych, łącząc zalety obu składników (zobacz też: "miód wielokwiatowy" i "propolis"), a wszystkie jego składniki pozostają w pełni wartościowe. Szczególnie polecany dla osób mających kłopoty z gardłem i to raczej te przewlekłe (Nauczyciele!). Produkt o szczególnych właściwościach zdrowotnych, polecany także osobom cierpiącym na zaburzenia pracy układu pokarmowego, przy przeziębieniach, grypach, chorobach skóry i ogólnych osłabieniach.

Doskonale uzupełnia codzienną dietę zarówno w czasie choroby jak i zapobiegawczo- kiedy nie gnębią nas choróbska. Opakowanie 200 gram to niezbędne minimum na jesienną pluchę- nie czekaj aż dopadnie Cię przeziębienie i zamów już dzisiaj!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X