Miód z żeń-szeniem masa netto 235g. Zobacz większe

Miód z żeń szeniem

Przepyszny i zdrowy :)

Żeń-szeń w miodzie kremowanym, to połączenie dwóch naturalnych, mega zdrowych składników. Niektórzy mówią , że to swoisty dopalacz dla naszego organizmu.

Więcej szczegółów

25,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Miód z żeń-szeniem. To już max tego co możemy zaoferować w miodzie dalej jest już tylko pierzga ... :) oczywiście jeśli mówimy o leczniczych właściwościach.

Żeń-szeń nazywany jest "korzeniem życia" i w chińskiej medycynie zajmuje szczytową pozycję. Poprawia pamięć, dodaje sił witalnych, leczy żołądek i migotanie serca. Uchodzi za afrodyzjak i swoisty eliksir młodości, itd, itp. Kto się nim interesował, wie iż trudno wymienić wszystkie jego właściwości. My uzupełniliśmy te braki miodem.

Opakowanie 200 ml zawiera około 2g suszonego z żeń-szenia, co sprawia, że jest to naprawdę mocna rzecz. Jako ciekawostkę warto dodać, że największą popularnością cieszy się co prawda wśród osób mających kłopoty z sercem, ale tuż za nimi są managerowie drapieżnych, współczesnych firm. Widocznie to swoisty "dopalacz"- ale jak to z naszymi produktami jest - zdrowy i smaczny, bo naszą dewizą jest "słodzić, nie szkodzić!"

zobacz także miód z imbirem

a także wspominaną pierzgę

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X