Miód kremowany z orzechem laskowym. Masa netto 400g. Zobacz większe

Miód kremowany z orzechem laskowym. Masa netto 400g.

Przepyszny i zdrowy :)

Miód kremowany z orzechem laskowym. Masa netto 400g.

Więcej szczegółów

20,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Miód kremowany z orzechem laskowym. Masa netto 400g. Miód, orzechy laskowe, to doskonały sposób na początek nowego, wspaniałego dnia. Miód przywodzi na myśl rozgrzaną słońcem polanę, pełną odurzających swym aromatem kwiatów. Pośród nich pracowite pszczoły kojąco bzyczą zbierając złocista słodycz... Orzechy to dar cienistych borów, złocących się w jesiennych barwach polskiej jesieni. Orzechowe dary leśnego runa, by na długie, słotne dni nie zabrakło siły, zdrowia, chęci i energii zarówno do wielkich czynów, jak i zwykłego pokonywania codziennych wyzwań. 

To doskonały miodek do śniadania, idealny do mleka, płatków śniadaniowych, musli, na dowolny rodzaj pieczywa. Chociaż chyba najlepszy na toście. Gofry też świetnie się nadają do posmarowania tym miodem. Doskonały do kawy, nadaje jej bardzo przyjemny, orzechowy smak. Spokojnie można dodać go do lodów, koktajli mlecznych czy białego sera. Oczywiście można posmarować nim rozmaite ciasteczka, czy andruty. Ale... Zdradzę Wam sekret- najlepszy jest bez niczego- łyżeczka zamiast cukierka, krówki, batonika- pychota!

To miód zdecydowanie jednego smaku. Wyraźnie orzechowy. Słodycz jest wyczuwalna, chociaż przez chwilę pojawia się lekka goryczka. Orzech wybija się na pierwsze miejsce- zdecydowanie. Smak szybko wzrasta, osiąga maksimum, by po chwili powoli słabnąć. Dosyć długo jeszcze utrzymuje się na języku, ciągle orzechowy. Bardzo ładna, zrównoważona kompozycja, skłaniająca do powrotu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X