Miód kremowany z mango. Masa netto 400g. Zobacz większe

Miód kremowany z mango. Masa netto 400g.

Przepyszny i zdrowy :)

Miód kremowany z mango. Masa netto 400g.

Więcej szczegółów

20,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Miód kremowany z mango. Masa netto 400g.

Gdy królowa Anglii zapytała jaki jest najlepszy owoc świata usłyszała- mango! Tropikalne Indie, zielona dżungla, słońce rozproszone na listowiu, kipiące życiem lasy deszczowe... Chmary motyli, tygrysy, słonie, istna menażeria. Wśród nieprzeliczonych gatunków roślin, storczyków, lian, olbrzymich drzew można znaleźć królową,  perłę wśród tego co daje natura- mango! Żywiczna słodycz tego skarbu jest jedyna w swoim rodzaju. Ten delikates łączy się z naszym miodem, pełnym aromatów polskich kwiatów, pracy pszczół, miłości ludzi. Splatają się, wzajemnie przenikają i tworzą nową jakość, coś czego nie mają rodzące mango Indie, nie zna królowa Anglii, ani nikt kto tego nie spróbował- miód i mango!

Doskonały do herbaty, świetnie pasuje do lodów, zwłaszcza owocowych. Idealny na kanapki z białego pieczywa, świeżej bułki, czy zwyczajnie łyżeczka i bez niczego! Zwłaszcza pasuje do andrutów, koktajli owocowych, mleka, idealny do gofrów płatków kukurydzianych, musli.

pierwsza sekunda degustacji- nie czujesz nic, następnie wkracza nieco kwaśna nuta żywiczna, przepleciona słodyczą, która jednak nie dominuje. Mango wzrasta, przechodzi ku tyłowi ust, uderza do nosa... Smak rozwija się majestatycznie, równo i sięga tak wysoko, że  jeszcze chwilkę wcześniej nie spodziewałeś się tego. Tak jak wzrasta, tak również smak opada- równo, majestatycznie, niczym przechodząca, potężna fala oceaniczna. Wygasa wolno, pozostając długo na języku, podniebieniu. Owoce cytrusowe z żywicznym posmakiem, o wyraźniej dominancie smaku typowego mango.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X