Miód kremowany jagoda z wanilią. Masa netto 400g. Zobacz większe

Miód kremowany jagoda z wanilią. Masa netto 400g.

Przepyszny i zdrowy :)

Miód kremowany jagoda z wanilią. Masa netto 400g.

Więcej szczegółów

20,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Miód kremowany jagoda z wanilią. Masa netto 400g.

Słodycz leśnej jagody, dojrzewającej na krzewinkach w poszyciu świetlistych borów sosnowych, pośród zapachu żywicy, delikatnie pieszczonych słonecznym uśmiechem. Bratają się z miodem, leniwie spływającą pracą pszczół odwiedzających nieskończone łany kolorowych kwiatów. Jasny miód, ciemna jagoda, przenikają się, uzupełniają, jednoczą. Jagoda zwycięża kolorem, miód słodyczą... Na to pojawia się egzotyczny gość, tropikalny storczyk z odległych lasów deszczowych- wanilia. Nie widać jej koloru, bo jagoda nie pozwala, lecz aromatu nie da się pomylić z niczym innym. I tak powstaje wspaniałe trio- Jagoda, Miód, Wanilia- kompozycja godna królów!

To chyba numer dwa do naleśników. Fantastyczna na chleb z masłem, jako dodatek do pierogów z serem, świetna rzecz do białego twarożku, bułeczki... Można nim przełożyć kruche ciasteczka, posmarować białe pieczywo, bułki, dodać do ciepłego mleka- coś niesamowitego!. Pasuje do lodów, płatków kukurydzianych, słodkich deserów, kaszki mannej dla naszych milusińskich. Świetnie pasuje do owocowych koktajli, musów i mlecznych wariacji na ten temat.

Otwieramy słoiczek, pierwsze wrażenie, trochę jakby... Maślany aromat- aha, wanilia! Próbujemy- wanilia jednak przebija się ponad jagodą, do tego pełna słodycz, nieco jakby maślana, właśnie - istna poezja. Wrażenie wzrasta, tuż przed maksimum dochodzi inna, delikatnie słodkawa nuta- jagoda. Smak osiąga pełne natężenie, powoli słabnie, pozostawiając na języku posmak jagody i nieco oleiste wrażenie delikatnej kwasowości, lekko ściągającej w końcowej części ust, tuż przed połknięciem. Maleńkie ziarenka jagody jeszcze przez chwilę dają się wyczuć na języku, zaś w tle ciągle czujemy wanilię z lekkim kwasem jagody i wrażenie to utrzymuje się naprawdę długo.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X