Miód kremowany z czekoladą i śliwką. Masa netto 400g. Zobacz większe

Miód kremowany z czekoladą i śliwką. Masa netto 400g.

Przepyszny i zdrowy :)

Miód kremowany z czekoladą i śliwką. Masa netto 400g.

Więcej szczegółów

22,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Miód kremowany z czekoladą i śliwką.

Brzemienne słodyczą, pękate śliwki drzemią na jesiennym słońcu, kołysane lekkim podmuchem ciepłego jeszcze zefirka. Nieopodal pszczoły mozolą się by zebrać ostatnią słodycz późnych kwiatów, zamienić ją na słodkie złoto, zaklętych w miód promieni słońca... Gdzieś, hen, za morzem w tropikalnej spiekocie ciemniej kakaowe ziarno, nabiera aromatów, mocnego smaku, głębi koloru, mocy. Wspólnie łączą się, by zapoczątkować chwilę magicznego uniesienia smakowego, porwać nas w krainę cudownych uniesień kulinarnych. Czekoladowy smak przełamany miodową słodyczą z dodatkiem suszonej śliwki. Rozpływa się w ustach, pobudza wyobraźnię i kiedy masz wrażenie, że czujesz doskonałość- ze zdziwieniem odkrywasz, że to jeszcze nie koniec! Z uśpienia budzi się śliwka, jakby nieco spóźniona wkracza na scenę i niejako chcąc wynagrodzić swą opieszałość dorzuca najlepszy, śliwkowy akcent. To swoisty taniec doznań podniebienia, gdzie każdy element jest wspaniały i chce skłonić Cię byś zwrócił na niego swoją uwagę!

Miód ten to typowy inicjator dobrego dnia, wpisujący się jako stała pozycja na śniadaniowym stole. Pasuje do jasnego i ciemnego pieczywa. Może wzbogacić musli, płatki kukurydziane, mleko czy wykwintny deser. Z powodzeniem uświetni lody, gofry czy naleśniki. Zresztą, ograniczeniem jest tu tylko nasza wyobraźnia.

Na scenę naszego podniebienia wyraźnie pierwszy pojawia się czekoladowy smak, nieco stonowany miodową słodyczą. Osiąga maksimum i dopiero po chwili, niejako znikąd pojawia się suszona śliwka. Jakby spóźniona, ale wyraźna, przełamana słodyczą, zdaje się falować, spierać,a może tylko przekomarzać  z kakaową dominantą. Smaki falują, na przemian zdobywając przewagę nad resztą i wolniutko gasną w długim finiszu. Końcówka zdaje się jednak należeć do śliwki, ale nie, pewności nie mam- musicie sprawdzić sami... (50zł/kg)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X