Miód kremowany z czekoladą i płatkami róży. Masa netto 400g. Zobacz większe

Miód kremowany z czekoladą i płatkami róży. Masa netto 400g.

Przepyszny i zdrowy :)

Miód kremowany z czekoladą i płatkami róży. Masa netto 400g.

Więcej szczegółów

22,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Miód kremowany z czekoladą i płatkami róży. Masa netto 400g.

Ciemna, czekoladowa masa, powstała z połączenia wspaniałego, polskiego miody, który stworzyła natura, dzięki pracowitym pszczołom i barwnym kwiatom. I kakao zrodzonego w tropikalnych lasach, pod palącym słońcem, dopieszczonego przez pracowitych jak pszczoły ludzi. Razem tworzą doskonały smak, harmonijne dzieło o głębokiej, ciemnej barwie i równie pełnej słodyczy. Do tego dochodzą zwiewne płatki róż z dalekiego Pakistanu, gdzie słońca pod dostatkiem,a wilgoci brakuje. Jednak dzięki temu nie ma tu pleśni, ani niczego co by przeszkadzało różom osiągnąć pełnię możliwości. I tak trzy odmienne wspaniałości tworzą jedną, idealną kompozycję.  Biały i słodki miód, czarne i mocne w swej goryczce kakao oraz delikatnie zwiewne i oszałamiająco pachnące różane płatki strojne pełnym karminem.

Miód z płatkami róży doskonale pasuje do pieczywa, zarówno jasnego jak i ciemnego, a nawet czarnego. Świetnie nadaje się do mleka, zamiast kakao. Można dodać go do płatków kukurydzianych, musli, lodów. Lody mogą być śmietankowe ale też i czekoladowe, czy w innych pasujących smakach. Można nimi posmarować naleśniki, gofry, andruty.

Przy pierwszym kontakcie pojawia się róża i tuż za nią czekolada. Mocna o wyraźnym, ciemnym smaku. Róża wspina się w doznaniach smaku, maskując czekoladę, która- tak naprawdę- intensyfikuje różę. Kiedy maksimum mija, pik powoli spada i tu czekolada przebija się na pierwszy plan, by natychmiast zostać zdetronizowana przez różę i tak falują wzajemnie, stopniowo zanikając. Finisz utrzymuje się dosyć długo- na przemian róża i czekolada. A miód? Nie czuć go zupełnie!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X