Miód kremowany z czekoladą i orzechem laskowym. Masa netto 400g. Zobacz większe

Miód kremowany z czekoladą i orzechem laskowym. Masa netto 400g.

Przepyszny i zdrowy :)

Miód kremowany z czekoladą i orzechem laskowym. Masa netto 400g.

Więcej szczegółów

22,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Miód kremowany z czekoladą i orzechem laskowym. Masa netto 400g.

Doskonały orzech laskowy, twardy w swej łupinie, skrywa wspaniałe serduszko wewnątrz. Nie wypatrzyła go wiewiórka, nie poniósł ptak, złota jesień podarowała go człowiekowi. Pachnący letnim czasem, miód tysiąca kwiatów słodzi orzechową nutę i razem spaja dwa smaki. Do tego smoliste kakao z dalekich stron,przykrywa je swoją czernią, lecz rady dać nie może i orzech wraz z miodem na wierzch wychodzą. Czekoladowa czerń, orzechowy brąz, jasny złotem miód, trwają razem by cieszyć ludzi. Wspaniały związek, świetna kompozycja, delikates dla najwybredniejszych podniebień!

Miód świetnie pasuje do pieczywa, zarówno jasnego jak i ciemnego. Doskonały na pieczywo chrupkie, bułkę, bagietkę, czy zwykły kawałek chleba. Doskonały na tosta, lekko podrumienionego, złocistego, chrupkiego. Pasuje jako dodatek do śniadania, na dobry początek dnia- twarożek, musli, chrupki z mlekiem... Można go dodać do kawy z mlekiem, mleka, czy lodów. Pasuje do gofrów, białego sera, andrutów, delikatnych ciastek.

Pierwszym odczuciem jest słodycz, jednak natychmiast pojawia się czekoladowa kontra i orzechowe tło. Nie da się ich oddzielić, przeplotły się idealnie. Razem te dwa smaki wzrastają, przechodzą przez szczyt, maksimum i powoli zaczynają słabnąć. Nie specjalnie szybko i pod koniec nieco się rozdzielają, końcówka należy do orzecha, czekolada poddaje się pierwsza, na podniebieniu zostaje orzech i wspomnienie czekolady.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X