Miód kremowany z czerwoną porzeczką. Masa 400g. Zobacz większe

Miód kremowany z czerwoną porzeczką. Masa netto 400g.

Przepyszny i zdrowy :)

Miód kremowany z czerwoną porzeczką

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

20,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Miód kremowany z czerwoną porzeczką.  W pełni lata na zielonych krzaczkach dojrzewają czerwone grona mocnych w swym smaku porzeczek- czerwonych. Spijają promienie słońca, które hojnie darzy Ziemię swym ciepłem i nabierają smaku. Nie zamierzają jednak tracić charakteru i pozostają kwaskowe nawet gdy czerwień ich stanie się intensywna, a bukiet wykształci się w pełni. Nic to nie szkodzi, już słychać kojący brzęk uwijających się wśród kwiecia pszczół, mozolnie zbierających kwietną słodycz, by zanieść ją do ula. Rodzi się miód. Zaklęta w lepką słodycz pełnia lata, aromaty kwiatów, pszczela praca, miłość ludzi, słoneczne ciepło i światło. Miód bierze w ramiona porzeczką i przełamuje jej mocny smak. Ta jednak ne poddaje się łatwo i razem tworzą harmonię wartą uwiecznienia. 

Ten doskonały w swej harmonii delikates świetnie pasuje do herbaty, zarówno czarnej, jak i zielonej. Można go dodać do lodów, galaretek, deserów, czy zwyczajnie rozpocząć z nim dzień, smarując go na białe pieczywo. Doskonały do chleba, bułek, bagietek, a także gofrów czy andrutów.

Smak w naszych ustach pojawia się szybko, wyraźnie można wyczuć kwaskową nutę porzeczek, chociaż jest ona stonowana miodową słodyczą. Zaraz po niej pojawia się pełen smak owocu, delikatniejsze owocowe nuty. Doznanie szybko wspina się na szczyt percepcji, a następnie pojawia się miodowa słodycz, kompozycja z wolna traci wyrazistość, chociaż owocowo- kwaskowy posmak jeszcze długo finiszuje na podniebieniu. Miód z czerwoną porzeczką to produkt zdecydowanie skierowany do osób o wyrobionym smaku i potrafiących docenić prostą, aczkolwiek wykwintną kompozycję. (47,5zł/kg)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X