Miód kremowany z orzechem włoskim. Masa netto 400g Zobacz większe

Miód kremowany z orzechem włoskim. Masa netto 400g.

Przepyszny i zdrowy :)

Miód kremowany z orzechem włoskim.

Więcej szczegółów

20,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o

Miód kremowany z orzechem włoskim. . Gdy jesień zaczyna kolorami malować pejzaż, feerią barw zmieniając drzewa w strojne kolorami cuda, na zielonych drzewach dojrzewają orzechy włoskie. Uwolnione ze swych kołysek spadają wesoło na ziemię, toczą się we wszystkie strony i trafiają do nas! Tu czeka na nie wiosenny miód z pachnących kwieciem i przepojonych ciepłem, zdobnych świeżością i zielenią łąk. Słodycz stworzona z pracy pszczół, nektaru kwiatów, miłości ludzi i słonecznych, ciepłych promieni splata się z orzechem. Lekka goryczka orzecha przenika do miodu, a miód wygładza ich charakter. Splatają się, dają to co każde z nich ma najlepszego i wspólnie tworzą coś nowego, wspaniałego, pysznego! Doskonały związek, wzajemnie uzupełniających się skarbów natury. Trudno się im oprzeć, nie docenić uroku, nie ulec powabowi, nie zachwycić się doskonałością harmonijnej kompozycji!

Miód z orzechem włoskim świetnie pasuje do kawy z mlekiem, idealnie nadaje się na kanapki, zarówno do jasnego, jaki ciemnego pieczywa. Jest doskonałym dodatkiem do ciastek, gofrów, tostów, lodów, deserów, kakao bułek, bagietek i pieczywa chrupkiego. Doskonale nadaje się do naleśników.

To bardzo intrygująca kompozycja o podwójnych, aczkolwiek nierównych pikach smakowych. Pierwszy pojawia się wyraźny orzech i wskakuje od razu na szczyt. Chwile utrzymuje się bez zmian, by następnie... zniknąć! Chwila pustki, a po niej słodycz miodu, chociaż wyraźnie mniejsza. Nie wiadomo kiedy ponownie pojawia się orzech i wspólnie gasną, doznanie zanika. Rzecz tak wyjątkowa, że musisz spróbować ponownie! (47,5zł/kg)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Od dnia 01/02/2022 do dnia 31/07/2022r dla towarów spożywczych objętych wcześniej stawką 5 % VAT - obowiązuje stawka podatku obniżona do wysokości 0 % VAT X