Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Miód kremowany z imbirem - masa netto: 400g. Zobacz większe

Miód kremowany z imbirem. Masa netto 400g.

Przepyszny i zdrowy :)

Miód kremowany z imbirem. Masa netto 400g.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji o Miód kremowany z imbirem. Masa netto 400g.

Miód kremowany z imbirem. Masa netto 400g.

To typowy przykład miodu o zastosowaniu prozdrowotnym. Mało zestawień jest równie dobrych jak imbir i miód. Ale! polecam spróbować posłodzić nim kawę albo herbatę, nadaje im ciekawy ostry smak :) !

Właściwości lecznicze miodu z imbirem

Tu żarty się kończą. Dbamy o zdrowie. Mało zestawień jest równie dobrych jak imbir i miód. Przeziębienia, marznące stopy czy ręce, kłopoty z żołądkiem - imbir poradzi. Roślina ta pochodzi z Malezji, a obecnie najlepszy imbir jest uprawiany na Jamajce. Posiada charakterystyczny, cytrynowo-pieprzowy smak. Najnowsze badania przeprowadzone w Szwecji udowodniły, że posiada właściwości przeciwreumatyczne. Obniża poziom cholesterolu, łagodzi bóle żołądka i reguluje jego pracę. Imbir poprawia apetyt, stabilizuje pracę woreczka żółciowego i normuje krążenie krwi. Działa rozgrzewająco i wzmacnia system odpornościowy organizmu. Zalecany jest w przeziębieniach, kaszlu, nieżytach gardła i oskrzeli, dodatkowym efektem będzie świeży oddech. Posiada także działanie przeciwbólowe (również w bólach menstruacyjnych) oraz przeciwalergicznie.

Mieszkańcy Dalekiego Wschodu uważają go za afrodyzjak :). Miód z imbirem jest doskonałym składnikiem naszej codziennej diety, chroniąc nas przed wieloma dolegliwościami i dostarczając zdrowej energii, potrzebnej każdemu.

Jeśli do tego dodamy miód balsamiczny ostry i kostkę imbirową w miodzie będziemy mieli pełen zestaw w walce z przeziębieniami.

A jeśli miód to dla Ciebie składnik diety głównie leczniczy nie zapomnij o miodzie z cynamonem i miodzie lipowym

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: