Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Miody 

Jest 69 produktów.

Podkategorie

 • Miody weselne i...

  Jeśli szukają Państwo słodkiego upominku dla gości weselnych , to to jest najlepsza propozycja. Słodko i ładnie, zapraszamy.

 • Miód kremowany i z...

  Miody kremowane, a może lepiej kremowe?

  Są to miody poddane procesowi mieszania.  Można poddać temu procesowi miody czyste, ale również wzbogacić je o różne przyprawy.  Dodatek przypraw tworzy nową jakość w kulturze spożycia miodu. Pojawiają się nieznane dotychczas smaki, możliwości. Miód z cynamonem uwielbiają dzieci, miód z imbirem posiada unikalne walory zdrowotno- smakowe, a inne? Czemu nie spróbować? Miód i przyprawy to egzotyczne smaki wraz ze zdrowym, polskim miodem, łączące egzotykę z dobrymi, słowiańskimi tradycjami.

 • Miód z owocami

  Miody z suszonymi owocami.

  Połączyliśmy doskonałę owoce ze zdrowymi miodami, żadnych konserwantów, syropów, zagęszczonych soków, itd. Miód i susz owocowy. Koniec operacji. Proste. Jak wszystko co genialne- kiedy się już to wie. Malina z miodem do herbaty na przeziębienia, truskawka z miodem dla dzieciaczków do twarożku, na kanapkę, do musli, płatków, lodów. Czarna porzeczka, bogactwo witamin, samo zdrowie, na przeziębienie lepszy nawet niż ten z malinami. A jaki smak! Dodajesz do herbaty i masz owocowy napar, zamiast herbat smakowych jak znalazł. Zwyczajnie coś unikalnego. Dla milusińskich w wersji "krówka dębówka" z kolorowymi łatkami.

 • Miód tradycyjny

  Naturalne miody spadziowe i nektarowe. Delikatne i ostre, zwykle ciemne spadzie... Czyste odmianowo miody nektarowe. Zdrowie stworzone przez słońce, kwiaty i pszczoły. Złocisty miód akacjowy, leczący żołądek i skórę. Lipowy na przeziębienia, gryczany i rzepakowy na serce. Ostry wrzos dla Panów... Łagodny wielokwiatowy. Zdrowie i słodycz zaklęta w miód.

 • Bakalie w miodzie

  Rozmaite łakocie w miodzie. Zdrowe, smaczne, każdy ma jakiś ulubiony frykas  i znajdzie coś dla siebie. Bakalie to nie tylko smakołyki, wiele z nich zawiera cenne składniki odżywcze, oleje, mikroelementy, białka. Stanowią doskonałe uzupełnienie diety, a przy tym wybornie smakują.
  Poza tym nie przypadkiem, w tej kategorii znalazły się bakalie w miodzie, a nie miód z bakaliami, bo nie żałujemy bakalii :)

 • Miody balsamiczne...

  Balsamiczne (korzenne) miody to finezja smaku, unikalna propozycja dla prawdziwych smakoszy. Jest znanym specjałem wykwintnej kuchni francuskiej i włoskiej, natomiast na polskim rynku stanowi nowość.
  Istnieje miód balsamiczny o bardzo ciemnym kolorze, a także odmiana jasna, o barwie wiosennego miodu. Oba rodzaje nieco różnią się smakiem, a cechą wspólną jest to, że posiadają pięć odmian smakowych: bardzo łagodną, łagodną, średnio ostrą, ostrą i bardzo ostrą.
  Miodu balsamicznego używa się podobnie jak ketchupu czy musztardy, posiada on jednak znacznie więcej zastosowań kulinarnych. Nadaje się jako dodatek do mięs: ciemnych, ciężkich- polecamy tu odmianę od średnio ostrej, poprzez ostrą do bardzo ostrej. Delikatniejsze mięsa lepiej (naszym zdaniem) komponują się z miodem balsamicznym łagodnym i bardzo łagodnym.
  Miód korzenny jest wybornym dodatkiem do serów i chociaż łagodne wersje wydają się być odpowiedniejsze, zapewne wiele gatunków sera wyśmienicie smakuje z miodem bardzo ostrym. Miody te są szczególnie godne polecenia do zapiekanek serowo-ziemniaczanych, a także niektórych przystawek i warzyw.
  Z myślą o owocach morza, rybach, krewetkach, itp. Powstała, wspomniana na wstępie wersja miodu balsamicznego o jasnej barwie (doskonały również do kompozycji serowych, przystawek, itd., gdzie kolor ma istotne znaczenie dla estetyki dania).
  Miodów korzennych można również używać w procesie przygotowania mięsa- powodują jego kruszenie i wzbogacają bukiet smakowy. Mogą także stanowić komponent wykwintnych sosów, dodatek do makaronów, itp.  Miód balsamiczny (korzenny) to specjał dla odbiorcy o wyrobionym smaku, ceniącego sobie to, co najlepsze.

 • Kaszubskie miody

  Kaszuby to kraina piękna, ale surowa. Natura czysta, a życie twarde. Nie brak tu borów, lasów, łąk i jezior, mszarów i uroczysk. Bałtyk dmucha morską bryzą i tworzy specyficzny klimat. Lato trwa krótko, ale gdy kwitną kwiaty to na całego, słońce budzi aromat kwiatów, ziół, traw, zapach sosnowej żywicy unosi się ponad świetlistymi borami, na łąkach feria barw, oszołamiający zapach, brzęczenie pracujących pszczół.  Trwa misterium: Magia Bożej transformacji.  Ze Słońca, Ziemi, Wody i Powietrza kwiaty i Pszczoły stwarzają perłę smaku, esencję zdrowia, cud natury... Rodzi się  MIÓD KASZUBSKI.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 69 elementów

Nowe produkty

Najczęściej kupowane