Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Pierzga, propolis ... 

Jest 5 produktów.

Podkategorie

 • Pierzga

  Pierzga to zmagazynowany przez pszczoły pyłek kwiatowy z miodem. Pyłek ulega przekształceniu w pierzgę, dzięki fermentacji mlekowej. Bogactwo mikroskładników, biopierwiastków, enzymów, etc, etc. Skarbnica zdrowia, lek na wiele chorób- w tym ciężkich, jak rak, białaczka, schorzenia wątroby, przewodu pokarmowego, niedobory minerałów, itd. To oczywiście nie panaceum, ale BARDZO SKUTECZNA broń w walce o swoje zdrowie, życie. Działa również zapobiegawczo, wzmacniająco, a w okresie wzrostu i dojrzewania dzieci wprost niezastąpiona. Nasza pierzga jest swoistym koncentratem, a jednocześnie nadaje się bez specjalnego przygotowania do spożycia. Jeśli jej szukasz, dobrze trafiłeś. Uważamy, że oferujemy najlepszy produkt na rynku- o czym upewniają nas setki zadowolonych klientów, kupujących ten produkt. Pierzga jest wyciągana ręcznie z poszczególnych komórek plastra. Stanowi doskonałą odżywkę i uzupełnia dietę w mikroelementy. Ze względu na technologię pozyskania posiada wysoką cenę, a dostępne ilości są minimalne. W pasiece Dębowej udało się odtworzyć proces przeprowadzany przez pszczoły i zachować sensowną cenę. Zapraszamy do wypróbowania naszych produktów. Jeśli szukasz pierzgi, to znaczy, że jej potrzebujesz. Dobrze trafiłeś u nas ją dostaniesz.

 • Pyłek

  Naturalny pyłek kwiatowy (pszczeli), oraz doskonałe produkty, które można z niego uzyskać. Bonimel- miód z pyłkiem i propolisem- na raka, białaczkę, ciężkie schorzenia, ale i dla aktywnych, pięknych i młodych. Pyłek pszczółki zbierają z kwiatów, a to bogactwo białek, witamin, enzymów, mikroelementów, biopierwiastków. NATURLNE ZDROWIE DLA KAŻDEGO!

 • Propolis (kit...

  Propolis czyli kit pszczeli, maści propolisowe, ...
  To bardzo specyficzny produkt pszczeli, jedyny w swoim rodzaju. Kogo zawiodły tradycyjne leki, a zdrowie zmusza do dalszego szukania sposobów na jego poprawę zwykle wcześniej czy później sięga po ten wyjątkowy Dar Natury. Leczy schorzenia skóry, żołądka, jelit i wiele, wiele innych.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Nowe produkty

Najczęściej kupowane